Tc Kimlik No ile sorgulama ssk

Tc Kimlik No ile Ssk ve Sgk sorgulaması ve Ssk gün sorgulaması  öğrenme işlemleri hakkında bilgiler sunuyoruz.

SSK gun sorgulama sitemiz üzerinden ssk sorgulama veya tc ile ssk sorgulama nasıl yapılır? Bu sorgulama işlemi yapılırken yanınızda bulunması gerekenler hakkında bilgiler vereceğiz. Vatandaşlık numaraları herkes için ayrı ayrı kişisel olarak tüm vatandaşlara verilmiş ve tahsis edilmiştir. Bu vatandaşlık numaraları ile bugün ssk gün toplamının nasıl sorgulayacağı konusunda şunları söyleyebiliriz.

Öncelikle ssk kimlik numaralarınızın yazdığı nüfus cüzdanlarınızı yanınıza alıyor ve hemen aşağıda sizler için verdiğimiz linke Tıklıyorsunuz.

TC İLE SSK SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Buradaki adrese gerekli bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra sorgulamanızı gerçekleştiriyorsunuz. Ekranın sağ bölümünden sizin sigortalılık durumunuza den gelen yeri tıkladığınızda ise son 12 ayda ne kadar sigorta priminiz yatmış kaç para üzerdinden yatmış hepsini görebiliyorsunuz. Konu ile alakalı sıkıntı yaşayan ve bilgi isteyenlere yardımcı olabiliriz. Konunun altına sizler için resimde atıyoruz sağ taraftan hizmet dökümü 4a dediğimde sorgulamayı saniyeler içinde yapabilirsiniz.

TC-Kimlik-no-ile-ssk-sorgulama

Bir önceki yazımız olan Yeşil kart süresi uzatmak başlıklı makalemizde yeşil kart, yeşil kart nasıl uzatılır ve yeşil kart süresi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir