Ssk Hizmet Dökümü Sorgulama

E devlet şifresi ile alınan ssk hizmet dökümü sorgulama işlemi artk sgk.gov.tr adresinden tc kimlik numaranızı girerek öğrenebilirsiniz.  Ssk 4a hizmet dökümü ssk çalışanlarının o güne kadar ssk da çalışmış oldukları toplam gün sayısıdır. Bu toplam gün sayıları özellikle emekli olacakların toplamda kaç gün sigortalı olarak çalıştıklarını gösteren belgedir. Bağkur çalışanları ise 4b hizmet dökümü seçeneğini tıklayarak bağkur hizmet dökümü alabilirler. Her vatandaşın edevlet şifresi olmamasına bağlı olarak ve yapılan başvuruların neticesinde sgk yapmış olduğu çalışmalar neticesinde 4a hizmet dökümü bilgilerini sadece tc kimlik bilgilerini kullanmak suretiyle vermeye başladı. Edevlet şifresi olan vatandaşlar aynı zamanda edevlet sistemini kullanarak ssk hizmet dökümü sorgulamalarını yapabilirler.
Ssk Hizmet Dökümümü Nerden Nasıl Alabilirim?

Ssk hizmet dökümü sorgulama işlemini sgk.gov.tr sitesi üzerinden tc kimlik bilginizle beraber yapabilirsiniz.Tc kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no bilgilerinizi eksiksiz olarak girdikten sonra Ssk Hizmet Dökümü sorgulaması yapabilirsiniz.
SSK Hizmet Dökümü Sorgulaması için Tıklayınız

Bir önceki yazımız olan Ssk Sorgulamak başlıklı makalemizde 4a hizmet dökümü, Ssk Gun Sorgulama ve ssk hizmet dökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

    Ağustos 18, 2015 - 6:48 pm
    şıh ömer

    ne zaman emekli ola bilirim ssk girişim 02 11 1987

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir