Şifresiz Ssk Hizmet Dökümü

SGK yani Sosyal Güvenlik Kurumunun; Bağkur, Emekli Sandığı, Ssk çalışanlarını tek çatı altında toplaması ile birlikte bir çok hizmetide beraberinde getirdi. Daha önceden SSK hizmet dökümü sorgulama işlemi için e-devlet şifresi sorgulanmakta idi. Bu uygulama kaldırıldı ve sorgulamalar yeniden kolayca tc kimlik numarası ile ( edevlet şifresiz ) olarak verilmeye başlandı. Bu işlemi yapmak için e-devlet sistemine girip , SGK’nın internet sitesinden veya aynı altyapıyı kullanarak oluşturduğumuz tc kimlik no ile ssk hizmet dökümü sorgulama sistemimizden kolayca yapabilirsiniz. Ssk Hizmet dökümü iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi e-devlet şifresi ile almak yada şifresiz olarak SGK nın internet sayfasından tc kimlik numarası ile alınabilmektedir.

SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır ?

Daha önceden e-devlet şifresi ile alınabilen Ssk hizmet dökümü artık sgk.gov.tr adresinden şifresiz olarak ssk,emekli sandığı be bağkur çalışanlarına açıldı.Şifresiz ssk hizmet dökümü almak için aşağıdaki linki tıkladıktan sonra  baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no ve tc kimlik bilgilerini girerek basit şekilde şifresiz ssk hizmet dökümü sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir.

ŞİFRESİZ SSK HİZMET DÖKÜMÜ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Ssk Sorgulamak başlıklı makalemizde 4a hizmet dökümü, Ssk Gun Sorgulama ve ssk hizmet dökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

    Aralık 11, 2015 - 9:58 am
    cesur özşahin

    ben ssk hizmetini dökümünü istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir