Şifresiz Hizmet Dökümü

Benim için hangi işin doğru olduğuna nasıl karar verebilirim

Şifresiz hizmet dökümü‘ne insanların çok fazla tercih ettiği yöntemlerden biri olmaktadır.  Şifresiz olarak gerçekleştirilen bu işlem için gerekli olan tek şey T.C kimlik numarası olmaktadır. T.C kimlik numarası kullanılarak hizmet dökümü internet aracılığı ile elde edilmektedir.
Eski dönemlerde Sosyal Güvenlik Kurumu’na gidilmektedir. Daha sonra sıra alınmaktadır. Kurum da görevli olarak çalışanlarla yüz yüze görüşülmektedir. Daha sonra sonuçlar alınmaktadır. Şimdi ise  şifresiz hizmet dökümü ve ya e-devlet şifresi kullanılarak hizmet dökümü alınmaktadır. Çok kısa bir süre önce uygulanmaya başlanan şifresiz hizmet dökümü büyük bir yoğunlukla kullanılmaktadır. Şifresiz hizmet dökümü için uyruk, T.C kimlik numarası, nüfusa kayıtlı olunan il, cilt numarası, doğum yılı ve site tarafından verilen güvenlik kodu gibi gerekli bilgiler doldurularak bu hizmetten yararlanılmaktadır.

Yaşadığımız dönem de insanlar işlerini ya başkalarına yaptırmakta ya da başlarına yaptırmak için uğraşmakta, işlerini yapacak adam aramaktadırlar. Çünkü bu tür işlerin arkasından koşmaları gerekmektedir. Yorucu ve sıkıcı olacağını bildikleri için mutlaka birilerine yaptırmaktadırlar. Fakat kısa bir süre önce uygulanan  şifresiz hizmet dökümü sayesinde insanlar internet üzerinden pratik ve en hızlı şekilde işlerini halletmektedirler. İşlerini yaptırmak için adam aramaktan vazgeçmektedirler. Çünkü internetin sağladığı kolaylıktan faydalanmaktadırlar. Tabi ki internet üzerinden bu tür işleri yapmayanlar da bulunmaktadır. Bu kişilerin en büyük endişesi de güvenilirlik olmaktadır.

SSK ŞİFRESİZ HİZMET DÖKÜMÜ ALAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan SSK Sigorta Sorgulama başlıklı makalemizde 4a hizmet dökümü, ssk ve ssk hizmet dökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir