Mahkeme Sorgulama

nasil-dava-acilir

Mahkeme Sorgulama

İster haklı olalım ister haksız olalım ister davalı olalım ister davacı mahkemeye düşmek hepimizin her zaman başımıza gelebilecek bir durumdur. Birçok farklı nedenden ötürü hakkınızda mahkeme açılabilir ve bu mahkemelerin takiplerini yapmanız gerekebilir. Böyle bir durumla karşılaşmanız durumunda mahkeme sorgulama işlemlerinizi edevlet şifreniz ile yapabilirsiniz. Artık adliyelere gidip saatlerce uğraşmak durumunda mahkeme sorgulaması için kalmayacaksınız.

Edevlet  Mahkeme Sorgulama

E devlet mahkeme sorgulama ile mahkeme tarihinizi çok  kısa bir zaman  içerisinde öğreneceksiniz.  Edevlet sisteminin kapsamının genişlemesi vatandaşlara sunulan imkanların daha etkin bir kullanılmasına imkan vermektedir. Mahkemenin tarihini saatini ve nerede olduğu öğrenebilirsiniz.

Mahkeme tarihi sorgulama

Edevlet mahkeme sorgulama sistemi insan hayatının biraz daha rahatlaması için oldukça faydalı bir düşüncenin hayata geçmiş halidir. Katılamadığınız mahkemeler kullanışlı olan bir sistemdir. Edevlet sisteminin vatandaşlara sunmuş olduğu tek hizmet mahkeme sorgulama ile sınırlı değildir. Edevlet hizmetlerine edevlet şifrenizi kullanarak ulaşabilirsiniz.

Edevlet ile mahkeme sorgulama

Bir önceki yazımız olan Ssk Prim Sorgulama başlıklı makalemizde 4a hizmet dökümü, ssk ve ssk hizmet dökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

  Ocak 25, 2015 - 9:35 pm
  zeki üstündağ

  mahkeme sonucumu merak ediyorum

  Ocak 25, 2015 - 10:41 pm
  Mehmet Fuat Karataş

  Çok iyi bir düzenleme teşşekürler

  Şubat 17, 2015 - 2:22 pm
  fahri cengiz

  2014/496 esassayılı dosyada10/02/2015 günü saat 11:10 var bana böyle bir öesaj geldi telofonuma ne mahkemenin yeri ve nerde olduğu bildiril memiş
  bu konu hakkında dedaylı bilgi veriemisiniz saygılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir