Hizmet Dökümü

SSK, SGK, Bağkur, Emekli Sandığı hizmet dökümü işlemlerinizi aşağıda vermiş olduğumuz linkten nasıl yapacağınızı anlatıyoruz bu yazımızda siz okurlarımız için.

Ssk hepimizin çok iyi bildiği gibi kurumları artık tek elde toplandı ve yeni adı ile SGK altında birleştirildi.

Daha önceden SSK hizmet dökümü sorgulama işlemi için e-devlet şifresi gerekmekteydi. Bu uygulama kaldırıldı ve sorgulamalar yeniden kolayca tc kimlik numarası ile ( edevlet şifresiz ) olarak verilecek.

Bu işlemi yapmak için e-devlet sistemine girip , SGK nın internet sitesinden veya aynı altyapıyı kullanarak oluşturduğumuz tc kimlik no ile ssk hizmet dökümü sorgulama sistemimizden kolayca yapabilirsiniz.

Ssk Hizmet dökümü iki şekilde yapılmaktadır. Birincisi e-devlet şifresi ile almak yada şifresiz olarak SGK nın internet sayfasından tc kimlik numarası ile alınabilmektedir.

SSK Hizmet Dökümü Nasıl Alınır ?

Daha önceden e-devlet şifresi ile alınabilen Ssk hizmet dökümüne ulaşmak artık daha da kolay. 2013 yılına girdiğimiz bu günlerde aktif edilmiş yeni sistemde hizmet dökümünü alacak kişinin baba adı, nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçe, cilt no, aile sıra no ve tc kimlik bilgileri ile basit şekilde Ssk hizmet dökümü sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir.

Hizmet Dökümü için tıklayınız…..

Bir önceki yazımız olan SSK Sigorta Sorgulama başlıklı makalemizde 4a hizmet dökümü, ssk ve ssk hizmet dökümü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir