E Devlet İcra Dosyası Sorgulama

E Devlet İcra Dosyası Sorgulama

İnternet teknolojisinin etkin bir biçimde kullanılması vatandaşlara sunulan hizmetlere erişimi hızlı ve güvenli bir şekilde kolaylaştırmaktadır. Devlet edevlet sistemi ile toplumun her kesimine ulaşmayı hedeflemektedir. Edevlet şifresi olmayan vatandaşlar 2tl karşılığında edevlet şifrelerini alabilirler.

İcra Dosyası Takibi

E devlet sistemi ile vandaşlara sunulan hizmetlerden birtanesi de icra dosyası sorgulama hizmetidir. İcra sorgulama işlemleri tüm vatandaşlarımızın kullanması gereken bir sistemdir.Bir çok vatandaşımız bu hizmetin hayata geçmesinden sonra haklarında açılan icra davaları öğrenmişlerdir.

Uyap İcra Dosyası Sorgulama

UYAP ve Edevlet sisteminin ortaklaşa çalışması olan icra dosyası sorgulama hizmeti vatandaşların hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu hizmet 3 yıldır edevlet sistemi üzerinden verilmektedir. İcra dosyası sorgulama hizmeti ile üzerinize herhangi bir icra işlemi varmı yokmu öğrenebilirsiniz.Bunun için bilmeniz gereken TC kimlik numaranızdır

İcra Dosya Sorgulama

UYAP icra dosya sorgulama hizmetini kullanmak isteyen vatandaşlar icra dosyası sorgulama linkine tıklayıp kullanmak çok basittir.Aşağıdaki linke tıkladıktan sonra açılan sayfada TC numaranızistenen bilgileri girmmeniz gerekmektedir.

İcra Dosyası Sorgulamak İçin Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan E Devlet Şifresiz SSK Gün Sorgulamak başlıklı makalemizde sosyal devlet, sosyal devlet işleyişi ve Sosyal devlet nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir