Bimer Başvuru Sorgulama

Bimer Sorgulama

Başbakanlığın vatandaşa sunmuş olduğu hizmetlerden bir taneside bimerdir.Vatandaşlar BİMER sayesinde işleriniiyi yapmayan tüm başta e devlet memurları olmak üzere devlet kurumlarını,vakıfları,vatandaşa verdiği hizmet noktasında eksik yanlış gördüğü kuum ve kuruluşları rahatlıkla şikayet edip yapılan usulsüzlüklerin ortadan kalkması için gerekli işlemlerin başlatılmasını sağlayabilir.

Bimer Başvuru Sorgulama

Vatandaşlarımız Bimer’e yapmış oldukları başvurularını takip edebilecektir.Bimer başvurularının neticesini iki yoldan öğrenebilirler.Başbakanlık sisteminden bimer başvurusu sorgulamasını yapabilecekleri gibi edevlet sistemini kullanarakta bimer sorgulama eticesini öğrenebilirler.Edevlet sistemini kullanarak sorgulama yapacak vatandaşların edevlet sistemine başvuru yapmış olmaları gerekmektedir.

Alo Bimer Hattı

Bimer şikayet sorgulama hizmeti ile birlikte bildirilmiş şikayet edilmiş olayların ne durumda olduğu,nasıl bir çalışma yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirisiniz.Bimer şikayet sorgulama yapmak için TC numaranız ve şikayet başlangıcında size verilen başvuru sayısını girip sorgula butonuna basmanız yeterlidir.

BİMER Şikayet Sorgulama Tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan E Devlet Şifresiz SSK Gün Sorgulamak başlıklı makalemizde sosyal devlet, sosyal devlet işleyişi ve Sosyal devlet nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>